Konya Bozkır İlçesi Çağlayan Beldesi Eğitim Kültür Turizm Sosyal Dayanışma Ve Kalkındırma Derneği
Bilgi
Açıklama
Dernek AdıBozkır İlçesi Çağlayan Beldesi Eğitim Kültür Turizm Sosyal Dayanışma Ve Kalkındırma Derneği
Kuruluş Zamanı0000
Dernek BaşkanıAbdulkadir Seyrek
Dernek Adresiİhsaniye Mah. İnce Minare Sk. 1.Nizam Blok. No:29/1 Selçuklu/Konya
Dernek Telefon----
Dernek Mail----
Dernek Web Sitesi----

Derneğimiz Hakkında ki Bilgiler

Konya Çağlayanlılar Eğitim Kültür Turizm Sosyal Yardımlaşma Derneği 3. Olağan Genel Kurulunda, üyelerin derneklerine katılımlarıyla sahip çıktığı gözlendi. Dernek Başkanı Abdulkadir Seyrek, her genel kurulda olduğu gibi birlik ve beraberliğin önemine değindi. Bir araya gelmek ne kadar önemli ise bir arada durmak bir arada yürümek bir o kadar önemlidir; dedi. Bu güne kadar yaptıkları bundan sonraki yapacaklarının göstergesi olduğunu belirtti. Birlik ve dayanışmalarının bozulmamasını, söyledi.

Dernek yönetimine herkesin katılmasını önerdi. Herkes görüş ve önerilerini mutlaka söylemesini; görüş ve önerilerin, yeni seçilen yönetime ışık tutacağının bilinmesi gerektiğini belirterek; sözlerini tamamladı.


Yeni Yönetim Kurulu Üyeliklerine: Abdulkadir SEYREK, Ümit KABAK, Kerim DURMAZ, Mehmet Ali MART, Ali Osman TOPÇU, Mehmet SANDAL, Erdal DEMİRYAKAN.

Denetim Kurullu Üyeliklerine: Kerim UZUNKAYA, Mustafa HAMARAT, Hasan GEYİK, seçilmişlerdir.

Konya Bozkır İlçesi Çağlayan Beldesi Eğitim Kültür Turizm Sosyal Dayanışma Ve Kalkındırma Derneği Konya Bozkır İlçesi Çağlayan Beldesi Eğitim Kültür Turizm Sosyal Dayanışma Ve Kalkındırma Derneği Reviewed by Bozkır Dernekleri on Ağustos 15, 2019 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.